Pro kvalitní praktické proškolení je třeba také vhodné prostředí – aby účastníci vstřebali co nejvíce informací a investice do školení se co nejvíce vyplatila. Naše hlavní základny pro školení prací ve výškách jsou Olomouc a Praha, ale v mnoha případech vyjíždíme přímo k našim klientům.

Teoretická školení

(nebo teoretické části komplexních školení) často školíme přímo u zákazníka – dojedeme za Vámi, abyste nemuseli ztrácet čas na cestě. Nemáte-li vhodnou školící místnost, pomůžeme vám nějakou sehnat. Anebo dojedete vy k nám.

Praktická školení 


TRÉNINKOVÝ POLYGON OLOMOUC

Pro školení výškových prací je nejpraktičtější tréninkový POLYGON – areál přímo uzpůsobený pro nácvik technik pro výškové práce s útulnou školící místností a zastřešeným prostorem pro praktický trénink. Náš Polygon je je zbudován v kompletně zrekonstruované kamenné stodole a je vybaven materiálem výrobců Singingrock a Petzl.

Orsus POLYGON se nachází cca 20km od Olomouce směrem na Opavu. Více informací najdete ZDE.

 


SINGING ROCK POLYGON KLADNO A PONIKLÁ

Díky naší spolupráci s firmou Singing Rock můžeme pro školení využívat také její vlastní Polygony v Kladně a Poniklé (Krkonoše). Jsou to plně vybavené areály s možností simulování všech možností prací ve výškách. 

 


LANOVÁ CENTRA PROUD

Síť lanových center PROUD je síť venkovních areálů určených pro outdoorové aktivity, která ale výborně slouží i pro školení prací ve výškách. Předností je velká kapacita a umístění přímo ve městech – Praha, Brno, Olomouc.

 

 


Kam za Vámi dojedeme?

Dojedeme kamkoliv v ČR i do zahraničí, pokud to bude potřeba. Aktuálně máme klienty mimo jiné v těchto českých městech:

Brno, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Hranice, Jihlava, Kadaň, Karlovy Vary, Kopřivnice, Kroměříž, Liberec, Litvínov, Mladá Boleslav, Olomouc, Opava, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Plzeň, Praha, Prostějov, Přerov, Stod, Svitavy, Štětí, Šumperk, Tábor, Uherské Hradiště, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou.