Vlastníte nemovitost a chcete, aby se leskla i zvenčí? Přinášíme řešení. Naše firma provádí profesionální úklidové práce ve výškách za pomoci lan a horolezecké techniky, což nám umožňuje vyčistit i těžko přístupné prostory. V případě potřeby využíváme také vysokozdvižné plošiny nebo závěsné lávky. Úklidové práce ve výškách provádějí vyškolení odborníci, kteří dbají na požadavky zákazníků a při práci se snaží co nejméně omezovat chod Vaší činnosti.

Co Vám můžeme nabídnout?

Mytí oken – Šmouhy na oknech, prach na parapetech nebo i zaschlá barva po malování na okenních rámech značně ovlivňují vzhled Vaší nemovitosti. Rychle a kvalitně myjeme okna v exteriéru i interiéru.

Čištění fasád – Prach, smog, mech, plíseň a další nečistoty poškozují Vaši fasádu. Zajistíme profesionální odstranění všech usazených nečistot za pomocí lan nebo lešení.

Čistění okapů a svodů – Pravidelným čištěním okapů zajistíte jejich správné fungování. Okapy čistíme v jakémkoli ročním období od sněhu či listí tak, abychom je nepoškodili.

Nabízíme také po stavební úklidové práce ve výškách, čištění konstrukcí, čištění střech, mytí reklamních ploch a mytí skleněných plášťů budov a další úklidové práce ve výškách.

Zaujala Vás naše práce a chcete mít pocit čistoty? Kontaktujte nás.