Pro kvalitní praktické proškolení je třeba také vhodné prostředí – aby účastníci vstřebali co nejvíce informací a investice do školení se co nejvíce vyplatila. Naše hlavní základny pro školení prací ve výškách jsou Olomouc a Praha, ale v mnoha případech vyjíždíme přímo k našim klientům.

Teoretická školení (nebo teoretické části komplexních školení) často školíme přímo u zákazníka – dojedeme za Vámi, abyste nemuseli ztrácet čas na cestě. Nemáte-li vhodnou školící místnost, pomůžeme vám nějakou sehnat. Anebo dojedete vy k nám.

Praktická školení provádíme:

 

TRÉNINKOVÝ POLYGON OLOMOUC

Pro školení výškových prací je nejpraktičtější náš vlastní POLYGON. Je to tréninkový areál přímo uzpůsobený pro nácvik technik pro výškové práce s útulnou školící místností a zastřešeným prostorem pro praktický trénink. Polygon je je zbudován v kompletně zrekonstruované kamenné stodole a je vybaven materiálem výrobců Singingrock a Petzl.

Orsus POLYGON Olomouc nabízí:

Orsus POLYGON se nachází v obci Hraničné Petrovice cca 20km od Olomouce – mapa a popis cesty ke stažení ZDE.

 

 

 

 

POLYGON  se nachází v těsné blízkosti Olomouce a tak pro praktická školení v jiných částech ČR využíváme nejraději areály Lanových center PROUD (Praha, Brno, Olomouc, Harrachov).

 

Lanová centra PROUD

lanac-ol lanac-ol2

Kam za Vámi dojedeme?

Dojedeme kamkoliv v ČR i do zahraničí, pokud to bude potřeba. Aktuálně máme klienty mimo jiné v těchto českých městech:

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Zlín, Opava, Frýdek-Místek, Jihlava, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Prostějov, Přerov, Česká Lípa, Tábor, Znojmo, Kroměříž, Šumperk, Vsetín, Uherské Hradiště, Břeclav, Havlíčkův Brod, Kopřivnice, Vyškov, Žďár nad Sázavou, Hranice, Kadaň, Otrokovice, Svitavy, Kadaň.