Připravili jsme pro vás možnost interaktivního vzdělávání na dálku, bez přítomnosti lektora na místě. Tato školení jsou samozřejmě vhodná jen pro některé pracovní pozice, ale mohou vám usnadnit a zefektivnit vzdělávání.

Pro koho jsou tyto kurzy vhodné?

Pro pracovníky, kteří sice vykonávají práce výškách (tedy dle NV 362/2005 Sb. všichni, kdo pracují ve výšce více než 1,5m nad zemí), ale nepoužívají při nich OOP proti pádu – práce na žebříku, mobilních plošinách, na lešeních apod. Tedy pro ty, kteří by měli mít přehled o pravidlech bezpečnosti při práci ve výškách, ale nepotřebují praktický nácvik. A pak také pro vedoucí pracovníky, kteří by měli kontrolovat ty, kteří práce ve výškách provádějí.

Dále můžeme online školení nabídnout jako teoretickou část komplexnějších školení, jejichž praktickou část provedeme samostatně později.

Jak tato školení probíhají?

Přes internet, ale s přímým výkladem lektora (nikoli e-learning), s prezentací, videem, aktivizačními otázkami pro účastníky, vyhodnocením testovacích otázek a diskusí nad specifiky práce ve vašem prostředí. Jde tedy o osobní školení přizpůsobované dle vašich potřeb, které jen probíhá na dálku.

K realizaci kurzu je třeba (různé možnosti):

1.) notebook s kamerou a mikrofonem – každý účastník svůj notebook nebo malá skupina do 3 osob u jednoho notebooku (skupiny do 5-ti osob)

2.) dataprojektor a jeden notebook s kvalitním zvukem a mikrofonem pro celou skupinu (skupiny do 5-ti osob)

3.) notebook + dataprojektor pro přenos obrazu pro celou skupinu, a pro přenos zvuku „chytrý“ telefon pro každého účastníka (skupiny do 15-ti osob)

S instalací potřebné komunikační aplikace (Hangout, Zoom nebo Teams) účastníkům samozřejmě pomůžeme. Je vhodné volit jednotné technické řešení pro celou skupinu. 

Cena

3.250 Kč bez DPH za skupinu do 15-ti osob

Pro více informací nás Kontaktujte.