VE VÝŠKÁCH JSME DOMA!

Specializujeme se práci ve výškách. Naší prioritní činností je především provádění školení a kurzů pro bezpečný pohyb ve výšce. Kromě toho ale nabízíme také poradenství v oblasti technologických postupů či výběru vhodného způsobu zajištění, ale také prodej a revize OOP proti pádu.

V neposlední řadě výškové práce přímo provádíme a díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru jsme Vám schopni nabídnout široké spektrum služeb, mezi které patří instalace reklamních poutačů, úklidové práce, rizikové kácení stromů, stavební práce a mnoho dalších. Prostě – ve výškách jsme doma.

 

 

NAŠE PŘEDNOSTI

Zkušenosti z různých odvětví, ve kterých naši klienti podnikají.

Propojení s praxí díky tomu, že sami výškové práce provádíme.

Flexibilita k Vašim požadavkům a všem změnám.

Kreativita během naši práce pro Vás.

Komplexnost našich služeb – poradíme, vyškolíme, dodáme, provedeme!

Co ještě nevíte?

  • Klienti
    Klienti
  • Historie
    Historie

Naše zákazníky tvoří firmy, společnosti, živnostníci, zaměstnanci a všichni ti, kteří se pohybují ve výšce i nad volnou hloubkou nebo potřebují vykonat odborné práce ve výškách. Za úspěch považujeme dobře odvedenou práci bez reklamací a spokojeného zákazníka. Ceníme si dlouhodobé spolupráce, a proto se individuálním přístupem snažíme maximálně vyhovět veškerým potřebám našich zákazníků, ať už při školení nebo provádění prací.

Historie naší firmy sahá až do roku 1998, kdy jsme začali sbírat první zkušenosti při provádění prací ve výškách. Od roku 2006 jsme se pak začali věnovat i oblasti školení a poradenství a následně jsme přidali také revize a prodej ochranných prostředků pro výškové práce.